]

Tüm ürünler için toptan alım taleplerinizi bize info@megapazar.com.tr adresi üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Stok durumuna göre özel iskontolu fiyat teklifimizi size anında ulaştıralım.

Siparişiniz takip eden 1-2 iş günü içerisinde Kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmasının teslimat süresi teslimat bölgesine göre değişkenlik göstermektedir.

Tüm satışlar için e-fatura kesilmektedir. Bir kopyası mail adresinize gönderilmektedir. Ayrıca basılı bir kopyası ürününüz ile birlikte gönderilmektedir.

Tüm ürünler üretici garantisi kapsamındadır. Ürün faturanız ile birlikte ürün yetkili servisine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Hasarlı ürünler için Kargo tarafınıza ulaştığında ön fiziksek kontrolünüzü mutlaka yapmalısınız. Olası koli zararlarında kurye’den tutanak tutmasını ve ürünü bize geri gönderilmesini sağlamanız gerekmektedir. Konu hakkında bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Yanlış ürün aldığınızı düşünüyorsanız konuyu bize iletmeniz yeterli olacaktır. İade süreci başlatılacaktır.

Sipariş iptal ve değişiklik talepleriniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

b- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ

a- İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

c- İade edeceğiniz ürünleri PTT Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

– İadeler ürünün orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesi ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

-İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 14 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

-Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.

-İade işlemi için sevk irsaliyesinin arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir. (Fatura tüzel kişiler adına düzenlenmiş ise iade faturasının kesilmiş olması gerekmektedir.)

-Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir

ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM/DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Mağaza: Ürünlerinizi iade şartları dahilinde (14 gün içerisinde) mağazalarımızdan eş değer bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Geri Gönderim: İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla kargo ile geri gönderebilirsiniz.

Kargo şirketi ile geri gönderim  süreçleri için bizimle irtibata geçiniz.

ÜCRET İADESİ NASIL VE NE ZAMAN YAPILIYOR?

Kalite güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

[/vc_column]

ÖDEME ve TESLİMAT

2009 yılında Türk Mühendisler tarafından kurulan ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu olan “PayTR: Sanal POS ve Ödeme Çözümleri” kullanılmaktadır.

Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra takip numarası mail adresiniz ile paylaşılmaktadır.

Soru ve talepleriniz için iletişime geçebileceğiniz bilgiler;

e-posta:          info@megapazar.com.tr

Tel:              +90 312 268 0009

WhatsApp: +905526821189

[/vc_row]