Anıtkabir Maketi

Anıtkabir Maketi

Anıtkabir Maketi

  • Ölçek:   1/800
  • Parça sayısı:   33 adet
  • Yapım süresi:  Ort. 45 dk.
  • Ölçüsü:   28x16x6 cm
  • Kullanılan Malzeme: Maket Plastik, Zemin PVC kaplı MDF

ANITKABİR MAKETİ

2006 yılında KOSGEB tarafından gerçekleştirilen Genş Girişimci Geliştirme Programı kapsamında hazırlanan bir projeden yola çıkarak Anıtkabir Maketi üretim sürecimiz başlamıştır. Genelkurmay Başkanlığı ve ilgili birimlerden alınan resmi izinler sonucu projelendirilmiştir. Yaklaşık bir yıl süren tasarım ve kalıplama çalışmaları sonucunda 2007 yılında seri üretimine başlanmıştır. O dönemde Türkiye’de ilk defa Anıtkabir Maketi üretimi yapılmıştır.

Anıtkabir Maketi Modelleri


Anıtkabir Maket DeMonte

Ölçeklendirme çalışmaları yapılırken, montaj kolaylığı, taşıma kolaylığı açısından 1/800 ölçekli olarak hazırlanmıştır. Anıtkabir Maketi DeMonte modeli toplam 33 parçadan oluşmaktadır. 28x16x6 cm ölçülerine sahiptir. Ürünle beraber gönderilen büyük (A3) boyutunda yapılış haritası ile kolay montaj sağlanmaktadır. Birbirine geçmeli tırnaklar sayesinde sök-tak imkanı sağlamaktadır. Çocuklarımızın sağlığı için 6 yaş ve üstü için tavsiye edilmektedir ve yetişkin gözetimi tavsiye edilmektedir.


Ürün Detayı


Anıtkabir Maketi Mote 

Aynı özelliklere sahip modelimiz Anıtkabir Maketi Monte edilmiş tek parça olarak hazırlanmıştır. 28x16x6 cm ölçülerinde sahiptir.


Ürün Detayı


Anıtkabir Maketi Işıklı 

Aynı özelliklere sahip modelimiz Anıtkabir Maketi Monte edilmiş LED ışıklı versiyonudur. 6 adet mantar LED kullanılmış 2 adet 1,5V kalem pil ile kullanılmaktadır. Devamlı açık kaldığında 1 ayın üzerinde çalışabilmektedir.


Ürün Detayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir